Skarb III Rzeszy czeka na powrót Dolnego Śląska do Niemiec? Zabójstwo Jaroszewiczów

5
130
Fot. wikipedia.org

Piotr Jaroszewicz[1]. Został zamordowany razem z żoną Alicją Solską w niewyjaśnionych okolicznościach, w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992, w swoim domu w Aninie przy ul. Zorzy 19. Sprawców ani motywu nie wykryto, proces domniemanych zabójców zakończył się uniewinnieniem. Część materiału dowodowego w śledztwie została wykradziona z akt policyjnych, co stwierdzono w 2005 r.

Mordercy torturowali ich w podwarszawskiej willi. Jemu przybito stopy do podłogi, ją maltretowano w łazience. Związanemu premierowi pozostawiono nieskrępowaną prawą rękę. Pytanie, co miał podpisać, napisać lub wskazać, kiedy w wyniku podduszania paskiem nie mógł już mówić?

fot. nowahistoria.interia.pl
fot. nowahistoria.interia.pl

Z willi Jaroszewiczów zginęły notatki pana domu. Prawdopodobnie również jakieś dokumenty, ponieważ bandyci przetrząsnęli gabinet. Nie tknęli sejfu, nie interesowały ich kosztowności.

Przypominamy te fakty by zadać kilka pytań:

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

Dlaczego został zamordowany Piotr Jaroszewicz ?

Czy śmierć byłego premiera miała związek z Kompleksem Riese i zdeponowanymi tam przez Rzeszę  skarbami?

Czy obce służby miały udział w morderstwie  Piotra Jaroszewicza ?

Czy istnieje związek między śmiercią Piotra Jaroszewicza, a odnalezionym przez LWP skarbem w Lubiążu?

Dlaczego rządy III RP nie wydały do dziś rozkazu zakrojonej na szeroką skale penetracji Gór Sowich, Kompleksu Riese[2], Zamku w Książu i Lubiążu?

Czy prace eksploracyjne na Dolnym Śląsku zostaną rozpoczęte dopiero w momencie utraty ” Ziem Odzyskanych”  na rzecz państwa niemieckiego ?

[/box]

 

 

5 KOMENTARZE

  1. A czasem nie zginęła teczka niewygodna dla pewnych osób ze świata polityki ? Wystarczy wysilić odrobinę komórek mózgowych, kto czyim był protektorem za czasów PRL
    Góry Sowie czy Kompleksu Riese, to zupełnie inna broszka pilnie strzeżona, tak jak inne tajemnice przez niektórych naszych starych sojuszników NATO

  2. Dla piszącego artykuł. Góry Sowie, Kompleksu Riese, Zamek w Książu i Lubiąż znajdują się na Dolnym Śląsku, a nie jak piszecie na Górnym.

  3. dokładnie ruszył ścierwa i zginał !!! Świat polowy nie wie a ten upadek europy teraz na czasie to ich sprawka 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here