Dzień Islamu=Dzień Satanizmu

1
108

Dlaczego? Zaraz to uzasadnię.

Święta księga islamu Koran został podyktowany Mahometowi przez “Archanioła Gabriela”, który nawiedzał “proroka” przez 23 lata ​w miesiącu Ramadan. Trwało to aż do ostatniego roku życia Proroka. W Koranie w kilkudziesięciu miejscach wspominany jest Pan Jezus jednak praktycznie zawsze z sugestią pochodzącą od duchowego gościa, która wybrzmiewa mniej więcej w następujący sposób “Pamiętaj On nie jest Synem Bożym”.

Tymczasem w pierwszym liście Świętego Jana (1J4.1-3) znajdujemy wskazówkę jakiej próbie poddać duchy przychodzące do ludzi celem rozpoznania czy przychodzą z Nieba, czy może z Piekła.

“Umiłowani,
nie dowierzajcie każdemu duchowi,
ale badajcie duchy, czy są z Boga, (…)
Po tym poznajecie Ducha Bożego:
każdy duch,
który uznaje,
że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga.
Każdy zaś duch,
który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga;
i to jest duch Antychrysta,”

​Objawiający się Mahometowi ​”Archanioł Gabriel” wprost zaprzecza wcieleniu Pana Jezusa. ​Biorąc pod uwagę test zaproponowany przez Św. Jana​ oraz współczesne już doświadczenia egzorcystów, którzy potwierdzają, że złe duchy nie są w stanie wypowiedzieć, niektórych ważnych z punktu widzenia wiary katolickiej zdań,​​możemy wprost stwierdzić, że “objawienie” Koranu pochodzi od demona podszywającego się pod Archanioła Gabriela, stąd

Islam=Satanizm,
a
Dzień Islamu=Dzień Satanizmu.

1 KOMENTARZ

  1. Nareszcie ktoś zaczyna pisać prawdę. Niestety jak zadałem na PCh pytanie jak to jest możliwym, iż księża razem modlą się z muslinami to nie opublikowali wpisu. Sprawa jest tym bardziej poważna iż takie wspólne imprezy organizują także kolejni Papieże. Jeżeli jest jeden Bóg (Ten który o sobie mówi: Jam Jest Który Jest) zakazujący jakiegokolwiek kontaktu z bożkami (tj. demonami) to jak Ksiądz KK może się modlić z wyznawcami bożków. To jest akceptacja tych bożków i oddawanie im pokłonów.
    Ksiądz może z wyznawcami tych bożków iść na wódkę, ale nie wspólnie się modlić. Tym co mnie nurtuje jest pytanie czy można się modić do Boga w trójcy Jedynego i demona jednocześnie ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here