Budzące niepokój wersety Koranu

2
70

Na profilu Facebook’owym Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera, fundacji która pomaga i ratuje życie prześladowanym chrześcijanom, cieszy się z wyroku polskiej prokuratury, która umorzyła sprawę “obrazy uczuć religijnych”.

NAWET NIE WIECIE JAK BARDZO JESTEM DUMNA, ŻE JESTEM POLKĄ

Właśnie przeczytałam, że Prokuratura Rejonowa w Białymstoku umorzyła sprawę skierowaną wobec mnie za „obrazę uczuć religijnych”, przez muftiego Tomasza Miśkiewicza z Muzułmańskiego Związku Religijnego w Rzeczpospolitej Polskiej.

Cytuje: „- Z uzyskanych i analizowanych materiałów wynika, że Miriam Shaded w sposób negatywny wypowiada się o islamie, interpretuje fragmenty Koranu, podaje przykłady zbrodni popełnionych w Syrii oraz zamachów terrorystycznych w Europie. W swoich wypowiedziach nie używa słów obelżywych. Opinie wyrażane przez Miriam Shaded mieściły się w granicach dozwolonej krytyki, były realizacją prawa do wyrażania swoich poglądów – informuje Andrzej Stelmaszuk – p.f. Prokuratora Rejonowego w Białymstoku.”
Prokuratura w moich wypowiedziach nie dopatrzyła się znamion czynu zabronionego.

Powyższa informacja, potwierdza to iż jako jeden z nielicznych krajów w Europie mamy tak drogocenną dla nas wolność słowa.

Brawo dla Ministra Zbigniewa Ziobro i Prokuratora Andrzeja Stelmaszuk!

Niestety, toczy się jeszcze parę spraw wobec mnie w tej samej sprawie w innych miastach, więc przepraszam, że pośrednio dodaje Polskiej Prokuratorze pracy, ale to dla dobra Polski i Polaków, bo kocham ten Kraj.

A tak na marginesie czy poniższe wersety z Świętej Księgi wszystkich muzułmanów – Koranie, nie obrażają waszych uczuć religijnych i nie podchodzą pod groźby karalne?
Poniższe cytaty, są przedstawione jedynie w celach edukacyjnych i pozostawiam je bez komentarza.

MORD NIEMUZUŁMANÓW

– „Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Boga i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi (objaśnienie: zachód szerzy zepsucie na ziemi) , będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym” (Koran 5:33)

 

„To nie wy ich zabijaliście, lecz Allah ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Allah rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego. Zaprawdę, Allah jest słyszącym, wszechwiedzącym!” (Koran 8:17)

 

„Walcz przeciwko niewiernym i przeciwko obłudnikom i bądź dla nich surowy! Ich miejscem schronienia będzie Gehenna. Jakże nieszczęsne to miejsce przybycia!” (Koran 9:73)

 

„Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Allah. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich.” (Koran 4:89)

 

ZAMACHY TERRORYSTYCZNE

 

– “A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę.” (Koran 9:5)

 

ISLAMIZACJA

– „Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Allaha.” Koran 8:39

oraz ta grafika:

2 KOMENTARZE

  1. Bzdury tu wypisujecie i promujecie wredną, żydowską agenturę jasną dla każdego, kto ma choćby odrobinę oleju w głowie i tylko spojrzy na nazwę “Estera”. Nie trzeba nawet sprawdzać faktów, żeby żydowska hucpa była oczywista, ale jak widać pożytecznych idiotów wciąż nie brakuje: Równie dobrze możecie zachęcać do wpierania żydowskiego ISIS: http://www.timesofisrael.com/holocaust-survivor-repays-ultimate-debt-via-rescue-of-syrian-christians/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here